ALTCHA (1.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Top
uk: Зверху

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Error
uk: Помилка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: API key
uk: Ключ API

en: Delay
uk: Затримка

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Auto
uk: Авто

en: Enter code
uk: Уведіть код

en: Verify
uk: Перевірити

en: Verified
uk: Перевірено

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Label text
uk: Текст мітки

en: Hide logo
uk: Приховати логотип
