ALTCHA (1.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Top
fr: Haut

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Error
fr: Erreur

en: Bottom
fr: Bas

en: Off
fr: Désactivé

en: Footer
fr: Pied de page

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Delay
fr: Délai

en: Expired
fr: Expiré

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: Expire
fr: Date d'expiration

en: Complexity
fr: Complexité

en: Verified
fr: Vérifié

en: Label text
fr: Texte de l'étiquette

en: Hide logo
fr: Cacher le logo
