Amazon Product Advertisement API (8.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Author
ro: Autor

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Japan
ro: Japonia

en: Germany
ro: Germania

en: France
ro: Franţa

en: Italy
ro: Italia

en: Spain
ro: Spania

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Storage
ro: Depozitare
