Amazon Product Advertisement API (8.x-1.0-unstable3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Japan
ml: ജപ്പാന്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Canada
ml: കാനഡ

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Italy
ml: ഇറ്റലി
