Amazon Product Widget (1.5.12) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Benutzername

en: More
de: Weitere

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Feed URL
de: Feed-URL

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Check
de: Überprüfen

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Not available
de: Nicht verfügbar

en: Decimal separator
de: Dezimal Trennzeichen

en: Collection
de: Kollektion

en: Overrides
de: Überschreiben

en: Unavailable
de: Nicht verfügbar

en: Available
de: Verfügbar

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Upcoming
de: Demnächst

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Renewal date
de: Datum zu Verlängerung
