Amazon Product Widget (1.5.7) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Check
ca: Comprova

en: Not found
ca: No trobat

en: Not available
ca: No disponible

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Upcoming
ca: Proper

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
