Amazon Product Widget (1.5.7) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు
