Amazon Product Widget (1.5.8) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Check
fa: بررسی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Available
fa: در دسترس

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
