Amazon Product Widget (1.5.8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: More
it: Altro

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Check
it: Assegno

en: Not found
it: Non trovato

en: Not available
it: Non disponibile

en: Collection
it: Collezione

en: Overrides
it: Forzature

en: Unavailable
it: Non disponibile

en: Available
it: Disponibile

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity ID
it: ID Entità
