Amazon SES (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Statistics
az: Statistika

en: Throttle
az: Drossel

en: Domain
az: Domen

en: Other
az: Digər

en: Identity
az: Şəxsiyyət
