Amazon SES (3.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Throttle
he: מצערת

en: Send
he: שלח

en: Identity
he: זהות

en: Key
he: מפתח

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
