Amazon SES (3.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Send
lt: Siųsti

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Key
lt: Raktas

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
