Amazon SES (3.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل

en: Throttle
ur: تھروٹل
