Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
