Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Page
az: Səhifə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Loop
az: Döngə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: height
az: hündürlük

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -
