Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.9) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Post
lt: Įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Installed
lt: Įdiegta

en: height
lt: aukštis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Align center
lt: Centruoti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
