Amunet - Enhanced W3CSS Sub-Theme (Renamed as Solo) (2.0.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
