Analyze (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: صندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
