Analyze (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Views
de: Ansichten

en: All
de: Alle

en: Click here
de: Hier klicken

en: Desc
de: Absteigend

en: Example
de: Beispiel

en: Sort by
de: Sortierung

en: Total users
de: Gesamt

en: Apply
de: Anwenden

en: Analyze
de: Analysieren

en: Sessions
de: Sitzungen

en: New users
de: Neue Benutzer

en: Content Analysis
de: Inhaltsanalyse

en: Bounce Rate
de: Absprungrate

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity status
de: Entitätsstatus
