Analyze (1.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: New users
lt: Nauji nariai
