AnimateCSS (1.0.4) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Medium
he: בינוני

en: Repeat
he: חזור

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Duration
he: משך

en: Selector
he: סלקטור

en: Customize
he: התאם אישית

en: Installed
he: מותקן

en: Duplicate
he: שכפול

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
