AnimateCSS (1.0.5) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Medium
hu: Közepes

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Clean
hu: Tiszta

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: On page load
hu: Oldal betöltésekor

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Repeating
hu: Ismétlődő

en: Global
hu: Általános

en: Animation
hu: Animáció

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Click
hu: Kattintás

en: Uses
hu: Használat

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: admin page
hu: adminisztrációs oldal

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
