AnimateCSS (1.0.5) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Medium
uk: Середній

en: Repeat
uk: Повторення

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Duration
uk: Тривалість

en: Delay
uk: Затримка

en: Selector
uk: Вибір

en: Clean
uk: Очистити

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Installed
uk: Встановлено

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Repeating
uk: Повторення

en: Global
uk: Глобальне

en: Animation
uk: Анімація

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: Speed
uk: Швидкість

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Hover
uk: Наведення

en: Click
uk: Клац

en: Uses
uk: Використання

en: - Any -
uk: - Усі -

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Delay time
uk: Час затримки

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Save and go to list
uk: Зберегти і перейти до списку
