AnimateCSS (1.1.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Double Click
ca: Doble clic

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Medium
ca: Mitjana

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Duration
ca: Durada

en: Delay
ca: Retard

en: Customize
ca: Personalitza

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Repeating
ca: Repetint

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
