Animate CSS Block (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Display
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Block
nl: Blok

en: Fields
nl: Velden

en: Events
nl: Evenementen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Once
nl: Eénmaal

en: Repeating
nl: Herhalend

en: Form
nl: Formulier

en: Animation
nl: Animatie

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: About
nl: Over

en: Speed
nl: Snelheid

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Hide sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel verbergen

en: Show sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel tonen

en: Close sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel sluiten
