Annoying Popup (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی
