Annoying Popup (1.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
