Annoying Popup (1.0.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Visibility
it: Visibilità

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
