Annoying Popup (2.1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Languages
ne: भाषाहरू
