Annoying Popup (2.3.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Languages
lt: Kalbos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
