Anu LMS (2.10.2) - en to ur translation catalogue (39 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: page
ur: صفحہ

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Items
ur: سرخیاں

en: Scale
ur: سکیل

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
