AOS JS (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Anchor
hu: Horgony

en: Updated
hu: Frissítve

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Attach method
hu: Csatolás módja

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Once
hu: Egyszer

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Fade in
hu: Felsejlés

en: Animation
hu: Animáció

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Local
hu: Helyi

en: Offset
hu: Eltolás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
