ApexEdge (1.0.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Create
ar: أنشئ

en: Other
ar: آخر

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Internet
ar: الإنترنت

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد
