ApexEdge (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: - Select -
az: - Seçin -
