ApexEdge (1.0.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Email
he: דוא"ל

en: Create
he: יצירה

en: days
he: ימים

en: Other
he: אחר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Product type
he: סוג מוצר

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Enabled events
he: ארועים מופעלים

en: Internet
he: אינטרנט

en: Confirmation message
he: הודעת אישור
