ApexEdge (1.0.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: - None -
ja: - なし -

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Create
ja: 作成

en: days
ja: 日

en: Id
ja: ID

en: Other
ja: その他

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Product type
ja: 商品タイプ

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Enabled events
ja: 有効にするイベント

en: Wireless
ja: 無線

en: Internet
ja: インターネット

en: Confirmation message
ja: 確認メッセージ
