ApexEdge (1.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
