ApexEdge (1.0.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: - None -
uk: - Немає -

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Create
uk: Створити

en: days
uk: дні(в)

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Other
uk: Інше

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Product type
uk: Тип товару

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Enabled events
uk: Включені події

en: Wireless
uk: Бездротовий

en: No records found
uk: Записів не знайдено

en: Internet
uk: Інтернет

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: Submit Text
uk: Текст відправки
