ApexEdge (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
