API (2.0.0-rc10) - en to az translation catalogue (69 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Preview comment
az: Şərhi önizləyin

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Signature
az: İmza

en: File name
az: Fayl adı

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: List type
az: Siyahı növü

en: String
az: Mətn

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: in
az: daxildir

en: Topics
az: Mövzular

en: Related topics
az: Əlaqədar mövzular

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Anonymous commenting
az: Anonim şərh

en: Anonymous posters may not enter their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını daxil edə bilməzlər

en: Anonymous posters may leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk edə bilər

en: Anonymous posters must leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk etməlidir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Comments per page
az: Səhifə başına şərhlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Definitions
az: Təriflər

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Threading
az: Axın

en: Show comment replies in a threaded list.
az: Mövzu siyahısında şərh cavablarını göstərin.

en: Show reply form on the same page as comments
az: Şərhlərlə eyni səhifədə cavab formasını göstərin

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
az: "Şərh yazmaq" icazəsi olan istifadəçilər şərh yaza bilər.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
az: İstifadəçilər şərh yaza bilməz, lakin mövcud şərhlər göstəriləcək.
