API (2.0.0-rc12) - en to fa translation catalogue (88 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Item
fa: آیتم

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: project
fa: پروژه

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Open
fa: باز

en: View
fa: مشاهده

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Preview comment
fa: پیش‌نمایش دیدگاه

en: Default status
fa: وضعیت پیش‌فرض

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Separator
fa: جداکننده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Url
fa: نشانی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Signature
fa: امضا

en: File name
fa: نام فایل

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: Members
fa: اعضا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Class
fa: کلاس

en: String
fa: رشته

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Optional
fa: اختیاری

en: Class name
fa: نام کلاس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Hidden
fa: پنهان

en: Constants
fa: ثابت‌ها

en: Topics
fa: موضوعات

en: Add project
fa: افزودن پروژه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Apply
fa: تایید

en: Strings
fa: عبارات

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Anonymous commenting
fa: ثبت دیدگاه به صورت ناشناس

en: Anonymous posters may not enter their contact information
fa: افراد ناشناس امکان وارد کردن اطلاعات تماس نداشته باشند.

en: Anonymous posters may leave their contact information
fa: افراد ناشناس امکان دادن اطلاعات تماس داشته باشند.

en: Anonymous posters must leave their contact information
fa: افراد ناشناس باید اطلاعات تماس بدهند.

en: Abstract
fa: چکیده

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Comments per page
fa: دیدگاه‌ها به ازای هر صفحه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: - All -
fa: - همه -

en: Elements
fa: عنصرها

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Threading
fa: ریسه بندی

en: Show comment replies in a threaded list.
fa: پاسخ دیدگاه ها را در یک لیست ریسه بندی شده (مانند مکالمه) نشان بده.

en: Show reply form on the same page as comments
fa: فرم پاسخ را در همان صفحه دیدگاه‌ها نشان بده

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
fa: کاربران دارای مجوز «ارسال دیدگاه‌ها» می‌توانند دیدگاه ارسال کنند.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
fa: کاربران نمی‌توانند دیدگاه ارسال کنند اما دیدگاه‌های موجود نشان داده خواهند شد.

en: Comments are hidden from view.
fa: دیدگاه‌ها دیده نشوند.

en: Asc
fa: صعودی
