API (2.0.0-rc18) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Item
ne: वस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Topics
ne: विषय

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
