API (2.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (126 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Item
hu: Tétel

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: See
hu: Lásd

en: Tags
hu: Címkék

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: project
hu: projekt

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Open
hu: Nyitott

en: View
hu: Megtekintés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Preview comment
hu: Előnézet

en: Default status
hu: Alapértelmezés szerinti állapot

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Not found
hu: Nem található

en: Url
hu: Webcím

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Signature
hu: Aláírás

en: File name
hu: Fájlnév

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: Members
hu: Tagok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: List type
hu: Lista típusa

en: Class
hu: Osztály

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: in
hu: ebben

en: Functions
hu: Függvények

en: Constants
hu: Állandók

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Return value
hu: Visszatérési érték

en: Related topics
hu: Kapcsolódó témák

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: See also
hu: Lásd még

en: Changed
hu: Módosítva

en: Default mode
hu: Alapértelmezett mód

en: Comment settings
hu: Hozzászólás-beküldési beállítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Strings
hu: Karaktersorozatok

en: Overrides
hu: Felülírja

en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Anonymous commenting
hu: Névtelen hozzászólás

en: Anonymous posters may not enter their contact information
hu: A névtelen hozzászólók nem adhatnak meg kapcsolati adatokat

en: Anonymous posters may leave their contact information
hu: A névtelen hozzászólók megadhatják a kapcsolati adataikat

en: Anonymous posters must leave their contact information
hu: A névtelen hozzászólóknak kötelező a kapcsolati adatok megadása

en: Classes
hu: Osztályok

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Namespace
hu: Névtér

en: Per page
hu: Laponként

en: Comments per page
hu: Hozzászólás egy oldalon

en: Database Server
hu: Adatbázis kiszolgáló

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Elements
hu: Elemek

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Last parsed
hu: Utoljára feldolgozva

en: Definitions
hu: Definíciók

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Processed @current out of @total
hu: Kész: @current/@total.

en: Threading
hu: Beágyazott

en: Show comment replies in a threaded list.
hu: A hozzászólás válaszainak megjelenítése beágyazott listában.

en: Show reply form on the same page as comments
hu: A válasz űrlap megjelenítése a hozzászólások oldalán

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
hu: Csak a „Hozzászólások beküldése” jogosultsággal rendelkező felhasználók küldhetnek be hozzászólást.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
hu: A felhasználók nem szólhatnak hozzá, de a már beküldött hozzászólások megjelennek.

en: Comments are hidden from view.
hu: A hozzászólások rejtettek.

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Interfaces
hu: Felületek

en: Asc
hu: Növ

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
hu: A befoglaló elem listán kívüli osztálya.

en: List class
hu: Listaosztály

en: The class to provide on the list element itself.
hu: Magának a lista elemnek az osztálya.

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: overridden
hu: felülírva

en: Deprecated
hu: Elavult
