API (2.0.0-rc6) - en to gl translation catalogue (90 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Item
gl: Elemento

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Comments
gl: Comentarios

en: See
gl: Ver

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Documentation
gl: Documentación

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Preview comment
gl: Vista previa do comentario

en: Default status
gl: Estado predeterminado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Not found
gl: Non atopada

en: Comment
gl: Comentario

en: Signature
gl: Sinatura

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Global settings
gl: Configuración global

en: 1 day
gl: 1 día

en: Code
gl: Código

en: Members
gl: Membros

en: Configuration
gl: Configuración

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Class
gl: Clase

en: String
gl: Cadea

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Optional
gl: Opcional

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Hidden
gl: Oculto

en: in
gl: en

en: Topics
gl: Temas

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Changed
gl: Cambiado

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Apply
gl: Aplicar

en: Strings
gl: Textos

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Anonymous commenting
gl: Comentando anonimamente

en: Anonymous posters may not enter their contact information
gl: Os remitentes anónimos poden non deixar a súa información de contacto

en: Anonymous posters may leave their contact information
gl: Os remitentes anónimos poden deixar a súa información de contacto

en: Anonymous posters must leave their contact information
gl: Os remitentes anónimos deben deixar a súa información de contacto

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Directories
gl: Directorios

en: Services
gl: Servizos

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Per page
gl: Por páxina

en: Comments per page
gl: Comentarios por páxina

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Definitions
gl: Definicións

en: Threading
gl: Fíos de comentarios

en: Show comment replies in a threaded list.
gl: Amosar as respostas os comentarios nunha lista de fíos.

en: Show reply form on the same page as comments
gl: Amosar formulario de resposta na mesma páxina cos comentarios

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
gl: Os usuarios co permiso "Enviar comentarios" poden comentar.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
gl: Os usuarios non poden comentar pero se amosarán os comentarios existentes.

en: Comments are hidden from view.
gl: Os comentarios están ocultos á vista.

en: Exposed
gl: Exposto

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
gl: A clase a proporcionar o contenedor, afora da lista.

en: List class
gl: Clase da listaxe

en: The class to provide on the list element itself.
gl: A clase para proporcionar o elemento da lista en sí.
