API Normalization (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (79 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: results
ne: परिणामहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Exists
ne: बिध्यमान छ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Clear
ne: सफा

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Info
ne: जानकारी

en: Results
ne: परिणाम

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: image
ne: तस्विर

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
