Apigee API Catalog (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
