Apigee API Catalog (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
