Apigee API Catalog (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: About
lt: Apie

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą
