Apigee API Catalog (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
