Apigee Developer Portal (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
